GENMARK JENERATÖR

2018 yılından bu yana güçlü mühendislik alt yapısı ve tecrübesiyle, en zor koşullar altında bile yüksek performansla çalışan kuruma özel ürünler üreten Genmark Generator, dünya çapında inşaat, telekomünikasyon, veri merkezi, otel, alışveriş merkezi, residence projeleri, süpermarket zincirleri, spor tesisleri, madenler, hastaneler, araştırma merkezleri ve sanayi tesisleri gibi bir çok önemli uluslararası projeye kesintisiz güç çözümleri sağlamaktadır.

Uluslararası kalite sertifikalarına sahip jeneratör setleri sayesinde projelerin farklı güç aralıklarındaki ihtiyaçlarını karşıladığı gibi Türkiye’nin dört bir yanındaki servislerimizle  7/24 hızlı satış sonrası teknik destek ve bakım hizmetlerini müşterileriyle buluşturmaktadır.

Kalite ve inovasyonda önde gelen bir mühendislik şirketi olan Genmark Generator, sektörel tecrübesi, yenilikçi ve  deneyimli proje ekibinin sağladığı güçle, tüm segmentlerde kuruma özel, yüksek katma değerli çözümler sağlamaktadır.

Kesintisiz güce ihtiyacınız olduğu her zaman ve her yerde güvenilir çözüm ortağınız olan Genmark Generator, kazandığı haklı itibarını daha da güçlendirmek için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir.

Genmark Jeneratör Hakkında Sıkça Sorulanlar

Genmark, Büsra Makina tarafından Yerli Üretim sertifikasıyla 100% yerli olarak üretilmektedir.

Yurtiçi tüm adreslere teslimatımız mevcuttur.

Yerli üretimi ve almış olduğu sertifikalarla kullanıcılarına kesintisiz iş güçünü sağlamaktadır.

Yurtiçi tüm illerimize destek hizmetimiz vardır.

Nasıl Çalışıyoruz ?

İş Sürecimiz

Teklif

Müşteri isteklerine göre ürünün belirlenmesi ve istenenler doğrultusundan oluşacak maliyetin hesaplanması

Hazırlama

Ürünün İmalatı istenen özelliklere göre özenle hazırlanması

Test

Ürünün imalatı sonrası müşterimizin herhangi bir sorunla karşılaşamaması için gerekli testlerin yapılması ve eğer sorun görülürse imalat adımına geri dönülmesi sağlanır

Teslimat

Türkiye'nin tüm konumlarından bütün müşterilerimize GENMARK'ı ulaştırıyoruz ve müşterilerimize kesintisiz gücün garantisini veriyoruz.

Türkiye'nin Kesintisiz Gücü'nden Hemen Teklif Al